سه میم جادویی در ارتباطات

سه میم جادویی در ارتباطات

ارتباطات مهمترین و باارزش ترین دارایی ما میباشد.ما انسان ها موجوداتی اجتماعی هستیم و وجودمان وابسته به دیگران است.

یک لحظه چشمتان را ببندید و تصور کنید هر چیزی را که میخواهید دارید،مثل :پول -ماشین-خانه ی رویایتان-بزرگترین کارخانه و… . اما یک مورد را ندارید و آن ارتباطات است و قرار هست تنهای تنها زندگی کنید آیا زندگی برایتان لذت بخش خواهد بود؟

شاید چند روز اول،چند هفته اول یا حتی چند ماه اول را بتوان تحمل کرد اما بیشتر از آن بسیار سخت و کسل کننده خواهد بود.وقتی کسی کنارمان نباشد که با او صحبت کنیم،از موفقیت هایمان بگوییم،با او به گردش رویم و… .متوجه میشویم که  هیچ چیزی را نداریم.

الان که متوجه شدیم که ارتباطات چقدر با اهمیت هستند باید از این دارایی ارزشمند همانند طلا و دارایی های  گرانبها نگه داری کنیم.

شاید بپرسید چگونه؟

در ادامه سه میم جادویی را برایتان توضیح خواهم داد.سه میم تاثیر گذاری که اگر در ارتباطات خودتان از آن استفاده کنید (در تمام ارتباطاتتان-خانواده-دوستان-همکاران- حتی نگهبان پارک و…)به شما قول میدهم که  شاهد اتفاقات خوبی در رابطه هایتان خواهید بود.تبدیل به فردی جذاب و دوست داشتنی خواهیدشد که دیگران از بودن در کنار شما لذت خواهند برد و خودتان نیز از ارتباطاتتان بسیار خشنود خواهید بود.

اولین میم : میم محبوبیت.

در برخوردهایمان با افراد اگر این میم  رابه آنهابدهیم طرف مقابل حس بسیار خوبی ازما میگیرد و ما در نظر آن فرد دوست داشتنی خواهیم بود.

بطور مثال:

چقدر بااین لباس آبی زیباتر شدی.

چقدر دوست داشتنی هستی.

چقدر قوی و نیرومند هستی.

برای اینکار یک ویژگی مثبت را در طرف مقابل پیدا کنید و آن ویژگی را به او بگویید مخاطب شما از شنیدن این صحبت و از توجه شما بسیار خوشحال میشود و حس بسیار خوبی از شما میگیرد.

 

دومین میم : میم مهم بودن.

همه ی آدم ها دوست دارند احساس کنند که فردی مهمی هستند اما خیلی اوقات به این احساس نمیرسند چقدر خوب است که شما فردی باشید که این احساس را به آنها هدیه دهید با اینکار شما برای فرد مقابل فردی مهم و دوست داشتنی میشوید.

به فرد مقابل بگویید که چقدر وجودش مهم است.

مثال:

به پدر یا مادر یا همسرتان بگویید که چقدر مهم هستند در زندگی شما.

 

سومین میم : میم موثر بودن.

به دیگران بگوییم که چقدر موثر واثر گذار هستند.

مثال:

به مادرتان بگویید چقدر وجودش در زندگی و شخصیت و رشد شما موثر بوده است ویک مورد از خوبی هایشان را بگویید.

به یک پزشک یا پرستار بگویید که چه شغل موثری داردکه اگر یک روز نباشد خیلی از مردم سلامتیشان به خطر میافتد و از آنها تشکر کنید.

 

  • پیشنهاد میکنم همین الان با گوشی موبایلتان برای یکی از عزیزانتان پیامی ارسال کنید و یکی از این میم ها را استفاده کنید و به او حس خوبی دهید.

امیدوارم با بکار گیری این سه میم جادویی شاهد تحولات و اتفاقات خوبی در روابط و زندگیتان باشید.

 

خود خود خودت باش،اصیل و منحصربه فرد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

بستن منو