آیا تا حالا شده در برخورد اول با یک آدم عبوس و ناراحت از او خوشتان آید؟ احتمالش خیلی کم است.اکثر ما انسانها جذب افرادی میشویم که لبخند بر لب دارند چون با دیدن آنها حس خوبی دریافت میکنیم. در این مقاله قصد داریم برای شما راهکارهایی را ارائه دهیم که لبخندی زیباتر داشته باشید.

اصلا چرا لبخند؟

داشتن لبخند بر روی لب باعث میشود که هورمون های شادی آور در خون ما آزاد شود و احساس بهتری داشته باشیم.  لبخند زدن باعث افزایش اعتماد به نفس در ما میشود و ما احساس بهتری نسبت به خود خواهیم داشت و جذابیت ما بیشتر میشود. زمانیکه با فردی برخورد داریم و لبخند بر لب داریم طرف مقابل راحت تر با ما ارتباط برقرار میکند و احساس راحتی و امنیت دارد .

یکی از راههایی که باعث جذابیت و دوست داشتنی بودنمان مبشود لبخند زدن است.خیلی از ما دوست داریم که دیگران از دیدنمان خوشحال شوندو این خوشحالی از چهره آنها پیدا باشد.اگر میخواهیم این اتفاق رخ دهد باید از دیدن دیگران واقعا خوشحال شویم و این خوشحالی را درچهره مان نشان دهیم . البته نکته ای که هست لبخند و خوشحالیمان باید واقعی باشد.

 

آیا لبخند و خوشحالی نوزاد و کودکان را دیده اید؟ از دیدن لبخندشان لبخند روی لب های ما می آید و حس خوبی میگیریم.چون این از  ویژگی های فطرت انسان هاست که در اولین برخورد با هرانسانی حتی با یک نوزاد تازه به دنیا آمد منتظر لبخند هستیم..

چقدر خوب میشود اگر این عادت را در خودمان بوجود بیاوریم که همیشه لبخند بزنیم.

 

لبخند واقعی یکسری ویژگی هایی دارد .عکس سمت چپ یک لبخند واقعی است چون کل عضلات صورت را درگیر گرده است . موقع لبخند واقعی لب ها به سمت بالا متمایل شوند،و خط خنده صورت نمایان میشود. گونه به سمت بالا متمایل میشود و چشم ها کمی بهم دیگر نزدیک تر میشود و چین های ریزی گوشه های  چشم بوجود می آید.در بعضی از افراد موقع لبخند لب ها از هم فاصله میگیرد  و دندان هایشان پیدا مشود.

چطور لبخند واقعی بزنیم(لبخندی جذاب)

تمرینی که  به ما برای داشتن یک لبخند واقعی و جذاب کمک میکند.تمرین خودکار هست!.

 

همانطور که در تصویر بالا نگاه میکنید،یک خودکار را در بین دندان ها قرار میدهیم و سعی میکنید تا جایی که میتوانید لبخند بزنید .از این روش برای آموزش به مهمانداران هواپیما در ژاپن استفاده میشود.

این تمرین کمک میکند که چهره و عضلات صورت ما با لبخند واقعی آشنا شود و کل صورت را درگیر کند.

از امروز به بعد هر کسی را دیدیدطوری ابراز خوشحالی کنید و لبخند بزنید که  انگار مدت هاست منتظر دیدنش بودید .

اینکار باعث جذابیت بیشتر ما میشود و طرف مقابل حس خوبی را از ما میگیرد(حس صمیمیت و امنیت).

 

لبخند بزید ،این را بدانید با لبخند زیبا تر و جذاب تر هستید😊

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zbabaeic/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zbabaeic/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344